WYNAJEM SPRZĘTU
Tłumaczenia Wrocław

Organizacja konferencji i nie tylko

Tłumaczenia symultaniczne a organizacja konferencji jest to wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas powierzonych nam wydarzeń biznesowych . Zarówno tych o zasięgu krajowym , jak i międzynarodowym , skupiającym uczestników z wielu krajów . Nie zależnie od tematyki , liczby osób oraz dostępnej przestrzeni z nami mają Państwo pewność , że konferencja będzie zrealizowana kompleksowo i profesjonalnie . 

sprzęt

Wynajem sprzętu do tłumaczeń-nagłośnienia,projektory,monitory LED

Organizujesz konferencje, wydarzenie, event? Jesteś zdecydowany na wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych - nagłośnie też projektorów lub ekranów LCD? Dobrze trafiłeś! Tłumaczenia Wrocław zapewni Ci potrzebny sprzęt i w najlepszej jakości w super cenie z bardzo profesjonalną obsługą techniczną. Jeśli posiadasz własnych techników może to dotyczyć też wynajmu sprzętu bez obsługi. Szczegółowa oferta wynajmu sprzętu jest w zakładce "Wynajem sprzętu". Zapraszamy do kontaktu!

Tłumaczenia Wrocław

Tłumaczenia kabinowe inaczej symultaniczne lub konferencyjne

Masz potrzebę skorzystania z pracy tłumacza gdzie wymagane są tłumaczenia symultaniczne. Dobrze że tu jesteś. Bo jak nie my to kto pomoże Tobie skontaktować się z tłumaczem którego potrzebujesz zaangażować do pracy na konferencji-wydarzeniu, czy do Twojego spotkania biznesowego.To MY " Tłumaczenia Wrocław " grupa ludzi pracująca od lat w tym targecie biznesu ciesząca się zaufaniem rynku, posiadający kontakt, wiedzę i rozeznanie. Zatrudnimy dla Ciebie najlepszych w super cenie i dobranych specjalizacją tłumaczy symultanicznych i konsekutywnych. Wszystko to: tłumaczy-sprzęt do tłumaczeń, pomoc w organizacji konferencji-wydarzenia znajdziesz tylko z Nami. Nie zwlekaj. Czekamy na Twój kontakt. 

konferencja

Galeria

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia zrealizowanych przez nas wydarzeń. 

Tłumaczenia Wrocław

Organizacja szkoleń

Chcesz zorganizować szkolenie lub inne dowolne spotkanie ,zostaw to nam ! Zapewnimy Ci trenerów wykładowców o dużym prestiżu i doświadczeniu . Zadbamy o wybór dobrej lokalizacji , jak i zaplecza technicznego . Dodatkowo jeśli chcesz , aby twoje szkolenie zapadło uczestnikom w pamięci , proponujemy uroczystą kolację i świetną oprawę artystyczną , które będą zwieńczeniem całego szkolenia . 

scena

Montaż scen

Tłumaczenia Wrocław w zarządzie Clever Group Polska ma zaszczyt przedstawić sprzęt niezbędny do budowy scen i różnych wydarzeń plenerowych. Oferujemy Państwu do wynajęcia: - podesty sceniczne, - schody i barierki sceniczne, - trawersy, - zadaszenia plenerowe. Zapewniamy wynajem sprzętu wraz z bezpośrednio dostawą i montażem. 

 


        Tłumaczenia Wrocław

witamy w serwisie informacyjnym

Organizacja konferencji , koncertu czy innego dużego wydarzenia wymaga czasu i poświęcenia. Nie jest to jednak możliwe bez użycia profesjonalnego sprzętu. Dlatego ,,Tłumaczenia Wrocław" przedstawia kompleksowe wyposażenia wysokiej jakości, które sprawdzi się idealnie na wszystkich wydarzeniach naukowych czy artystycznych

Do konferencji międzynarodowych - sprzęt do tłumaczeń i kabiny.

Tłumaczenie symultaniczne,tłumaczenia kabinowe-znajdziesz w podstronie angaż tłumaczy i innego rodzaju wydarzenia międzynarodowe wymagające zastosowania urządzeń przeznaczonych do szerokiej i sprawnej translacji . Proponujemy profesjonalny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych , dzięki któremu pozbędziesz się szumów z otoczenia i zapewnisz sobie nagłośnienie wysokiej jakości . Najbardziej wymagającym polecamy nasze kabiny do tłumaczeń symultanicznych , które gwarantują spokój i izolację dla lektora . Zarówno kabiny , jak i pozostały sprzęt są są dostępne w wielu wariantach i zróżnicowanych parametrach technicznych . 

Dla lektorów - mównice , stoły prezydialne i podesty  sceniczne .

Poważny wykład czy spotkanie z ważną osobą nie może odbyć się bez mównic czy podestów scenicznych . Przedstawiamy modele z wbudowanym nagłośnieniem , dającym gwarancję wysokiej jakości dźwięku . Wynajem mównic możesz dostosować do wszystkich swoich potrzeb - przedstawiamy wersję z tworzywa sztucznego , drewna w różnych wysokościach . Zapewniamy wynajem podestów scenicznych , o dużej wytrzymałości , gotowych do ustawienia nawet na trudnym terenie .

Dla eventów-kongresów,szkoleń

Wynajmujemy najwyższej jakości sprzęt audio - wizualny oraz oświetleniowy , dzięki któremu multimedialna obsługa wszelkiego rodzaju eventów może przebiegać w pełni profesjonalnie .  Dostępne u nas rozwiązania z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas konferencji , premier produktów , szkoleń , jak i na bankietach , balach , pokazach mody czy koncertach . W ramach oferowanych technik oświetleniowych oferujemy systemy sceniczne oraz konferencyjne . Zapewnić możemy między innymi niezwykle dynamiczne oświetlenie integracyjne , jak również skupiające się na wybranych obszarach widowni bądź sceny oświetlenie statyczne .

Z kolei rozwiązania nagłaśniające , na które składają się wysokiej klasy urządzenia , zagwarantują uzyskanie znakomitej jakości dźwięku w każdych warunkach . Oprócz profesjonalnego sprzętu , proponujemy też specjalistyczną pomoc w celu jak najbardziej dostosowania nagłośnienia do otoczenia . 

Obsługa multimedialna eventów to również ich stosowna oprawa wizualna . Dlatego też oferujemy wynajem -  plazm , projektorów , ekranów ramowych .