Angaż Tłumaczy na potrzeby konferencji-spotkania biznesowego

  • Od wielu lat zajmujemy się angażem tłumaczy symultanicznych, konsekutywnych a od niedawna tłumaczy dla głuchoniemych zwanych inaczej tłumaczy migowych.
  • Posiadamy sprzęt i doświadczenie, które pozwala nam obsłużyć konferencje odbywające się w wielu salach, z tłumaczeniem na wiele języków jednocześnie.
  • Obsługujemy tłumaczenia od małych spotkań, po wielkie międzynarodowe kongresy.

 

kabinyTłumaczenia Wrocław - to gwarancja realizacji usługi pracy na najwyższym poziomie. Zapewniamy tłumaczy dla instytucji rządowych, międzynarodowych korporacji, instytucji pożytku publicznego, do tłumaczenia wystąpień publicznych. Z przyjemnością oddajemy naszą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie do dyspozycji Klientów. Jesteśmy firmą, która potrafi zapewnić profesjonalną obsługę wymagającą udziału dużej grupy tłumaczy bądź tłumaczenia na dużą ilość języków.

 

Tłumaczenia wykonywane przez doświadczonych profesjonalistów, starannie dobieranych w zależności od tematyki konferencji czy szkolenia.

Oferujemy tłumaczenia ustne w następnych grupach językowych:

1 . Grupa językowa  to : angielski, francuski, rosyjski, niemiecki. Za tłumaczenie konsekutywne Klient powinien zapłacić od 135 zł. za godzinę. Zależy to jeszcze od trudności i specjalizacji tłumaczenia. Tłumaczenia branżowe jak: medyczne, prawnicze i tp. objęte są znacznie wyższymi cenami. Tłumaczenie symultaniczne, inaczej kabinowe - cena zaczyna się od 140 zł. w górę uwzględniając podobne kryteria o których wspominaliśmy jak wyżej. Oczywiście w tłumaczeniu symultanicznym angażowana jest para tłumaczy w kabinie. Taka jest niezmienna zasada.

2 . Grupa językowa to : hiszpański, portugalski, włoski, białoruski, czeski, słowacki, ukraiński, bułgarski. Tłumaczenia konsekutywne od 145 zł.,  a tłumaczenia symultaniczne (kabinowe) od 150 zł. uwzględniając kryteria jak w punkcie pierwszym. W tłumaczeniach  symultanicznych kabinowych. zawsze pracuje dwóch tłumaczy w tak zwanych blokach 4-godz.

3 . Grupa językowa to: szwedzki, chorwacki, duński, grecki, litewski, łotewski, niderlandzki, norweski, rumuński, serbski, węgierski, słoweński. Wycena indywidualna  zarówno dla tłumaczeń symultanicznych jak i konsekutywnych.

4 . Grupa językowa to: japoński, chiński, arabski, turecki, pozostałe języki. Wycena indywidualna dla tłumaczeń symultanicznych jak i konsekutywnych.

 

W przypadku tłumaczeń ustnych podstawą  rozliczeń są bloki czasowe.

1. Tłumaczenia konsekutywne: długość bloku 2 godziny zegarowe.

2. Tłumaczenia symultaniczne: długość bloku 4 godziny zegarowe (realizowane przez zespół dwóch tłumaczy).

 

 

 Zastanów się !!! przemyśl !!!

Jeśli czegoś nie wiesz, nie zrozumiałeś zadzwoń lub wyślij zapytanie mailowo!!!

info@tlumazceniawroclaw.info