WYNAJEM SPRZĘTU

Organizacja konferencji i nie tylko

Organizacja konferencji jest to wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas powierzonych nam wydarzeń biznesowych . Zarówno tych o zasięgu krajowym , jak i międzynarodowym , skupiającym uczestników z wielu krajów . Nie zależnie od tematyki , liczby osób oraz dostępnej przestrzeni z nami mają Państwo pewność , że konferencja będzie zrealizowana kompleksowo i profesjonalnie . 

sprzęt

Wynajem sprzętu do tłumaczeń-nagłośnienia,projektory,monitory LED

Organizujesz konferencje, wydarzenie, event? Jesteś zdecydowany na wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych - nagłośnie też projektorów lub ekranów LCD? Dobrze trafiłeś! Tłumaczenia Wrocław zapewni Ci potrzebny sprzęt i w najlepszej jakości w super cenie z bardzo profesjonalną obsługą techniczną. Jeśli posiadasz własnych techników może to dotyczyć też wynajmu sprzętu bez obsługi. Szczegółowa oferta wynajmu sprzętu jest w zakładce "Wynajem sprzętu". Zapraszamy do kontaktu!

Tłumaczenia kabinowe inaczej symultaniczne lub konferencyjne

Masz potrzebę skorzystania z pracy tłumacza? Dobrze że tu jesteś. Bo jak nie my to kto pomoże Tobie skontaktować się z tłumaczem którego potrzebujesz zaangażować do pracy na konferencji-wydarzeniu, czy do Twojego spotkania biznesowego.To MY " Tłumaczenia Wrocław " grupa ludzi pracująca od lat w tym targecie biznesu ciesząca się zaufaniem rynku, posiadający kontakt, wiedzę i rozeznanie. Zatrudnimy dla Ciebie najlepszych w super cenie i dobranych specjalizacją tłumaczy symultanicznych i konsekutywnych. Wszystko to: tłumaczy-sprzęt do tłumaczeń, pomoc w organizacji konferencji-wydarzenia znajdziesz tylko z Nami. Nie zwlekaj. Czekamy na Twój kontakt. 

konferencja

Galeria

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia zrealizowanych przez nas wydarzeń. 

Organizacja szkoleń

Chcesz zorganizować szkolenie lub inne dowolne spotkanie ,zostaw to nam ! Zapewnimy Ci trenerów wykładowców o dużym prestiżu i doświadczeniu . Zadbamy o wybór dobrej lokalizacji , jak i zaplecza technicznego . Dodatkowo jeśli chcesz , aby twoje szkolenie zapadło uczestnikom w pamięci , proponujemy uroczystą kolację i świetną oprawę artystyczną , które będą zwieńczeniem całego szkolenia . 

scena

Montaż scen

Tłumaczenia Wrocław w zarządzie Clever Group Polska ma zaszczyt przedstawić sprzęt niezbędny do budowy scen i różnych wydarzeń plenerowych. Oferujemy Państwu do wynajęcia: - podesty sceniczne, - schody i barierki sceniczne, - trawersy, - zadaszenia plenerowe. Zapewniamy wynajem sprzętu wraz z bezpośrednio dostawą i montażem. 

 


        Tłumaczenia Wrocław

witamy w serwisie informacyjnym

Organizacja konferencji , koncertu czy innego dużego wydarzenia wymaga czasu i poświęcenia. Nie jest to jednak możliwe bez użycia profesjonalnego sprzętu. Dlatego ,,Tłumaczenia Wrocław" przedstawia kompleksowe wyposażenia wysokiej jakości, które sprawdzi się idealnie na wszystkich wydarzeniach naukowych czy artystycznych

Do konferencji międzynarodowych - sprzęt do tłumaczeń i kabiny.

Tłumaczenie symultaniczne,tłumaczenia kabinowe-znajdziesz w podstronie angaż tłumaczy i innego rodzaju wydarzenia międzynarodowe wymagające zastosowania urządzeń przeznaczonych do szerokiej i sprawnej translacji . Proponujemy profesjonalny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych , dzięki któremu pozbędziesz się szumów z otoczenia i zapewnisz sobie nagłośnienie wysokiej jakości . Najbardziej wymagającym polecamy nasze kabiny do tłumaczeń symultanicznych , które gwarantują spokój i izolację dla lektora . Zarówno kabiny , jak i pozostały sprzęt są są dostępne w wielu wariantach i zróżnicowanych parametrach technicznych . 

Dla lektorów - mównice , stoły prezydialne i podesty  sceniczne .

Poważny wykład czy spotkanie z ważną osobą nie może odbyć się bez mównic czy podestów scenicznych . Przedstawiamy modele z wbudowanym nagłośnieniem , dającym gwarancję wysokiej jakości dźwięku . Wynajem mównic możesz dostosować do wszystkich swoich potrzeb - przedstawiamy wersję z tworzywa sztucznego , drewna w różnych wysokościach . Zapewniamy wynajem podestów scenicznych , o dużej wytrzymałości , gotowych do ustawienia nawet na trudnym terenie .

Dla eventów-kongresów,szkoleń

Wynajmujemy najwyższej jakości sprzęt audio - wizualny oraz oświetleniowy , dzięki któremu multimedialna obsługa wszelkiego rodzaju eventów może przebiegać w pełni profesjonalnie .  Dostępne u nas rozwiązania z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas konferencji , premier produktów , szkoleń , jak i na bankietach , balach , pokazach mody czy koncertach . W ramach oferowanych technik oświetleniowych oferujemy systemy sceniczne oraz konferencyjne . Zapewnić możemy między innymi niezwykle dynamiczne oświetlenie integracyjne , jak również skupiające się na wybranych obszarach widowni bądź sceny oświetlenie statyczne .

Z kolei rozwiązania nagłaśniające , na które składają się wysokiej klasy urządzenia , zagwarantują uzyskanie znakomitej jakości dźwięku w każdych warunkach . Oprócz profesjonalnego sprzętu , proponujemy też specjalistyczną pomoc w celu jak najbardziej dostosowania nagłośnienia do otoczenia . 

Obsługa multimedialna eventów to również ich stosowna oprawa wizualna . Dlatego też oferujemy wynajem -  plazm , projektorów , ekranów ramowych .